Apartmány nad pivovarem

Řemeslný pivovar Lomnice nad Popelkou navazuje na tradici vaření piva ve městě, která sahá až do 15. století. Přijeďte do našeho minipivovaru ochutnat naše tradiční ležáky či speciály a prožijte příjemné chvíle v malém městě Lomnice nad Popelkou. Lomnice nabízí řadu kulturních či sportovních aktivit a zároveň se nachází od Krkonoš či Českého ráje, co by kamenem dohodil.

Přímo v areálu našeho řemeslného pivovaru nabízíme ubytování ve zbrusu nových pokojích doslova pár kroků od náměstí v Lomnici nad Popelkou

Ve čtyřech apartmánech se u nás vyspí až 16 osob. Tři pokoje jsou čtyřlůžkové (z toho dva s možností přistýlky z pohovky) a jeden pokoj je dvoulůžkový.

Neumožňujeme ubytování pro domácí mazlíčky a celý penzion je nekuřácký. Děkujeme, že naše rozhodnutí respektujete.

Počet apartmánů

Základní kapacita

Nabídka

Nabízíme ubytování v horním patře samotného pivovaru se základní kapacitou 14 osob. Pivovar se nachází v centru města. Můžete se ubytovat v 1 dvoulůžkovém a 3 čtyřlůžkových útulných pokojích s pivovarskou tématikou. Čtyřlůžkové pokoje mají k dispozici dvoulůžko v hlavní místnosti a dvoulůžko v podkrovních prostorách. V případě potřeby lze kapacitu dvou čtyřlůžkových pokojů navýšit rozkládacím lůžkem.

Součástí každého pokoje je plně vybavená kuchyň (varná konvice, dřez, indukční dvouplotýnkový vařič, základní nádobí, lednička s mrazákem) a sociální zařízení (sprcha, toaleta). Všechny pokoje jsou klimatizované. 

Přístup do pokojů není bezbariérový.

Cena za nocleh zahrnuje:

– ložní prádlo, ručníky a osušky

– komentované prohlídky pivovaru přímo v budově apartmánů

– WiFi připojení

vychlazený vzorek z našeho řemeslného pivovaru 🙂 

– káva a čaj v kuchyňkách

– parkování hned pod oknem střežené kamerovým systémem

– prostory pro úschovu kol, kočárků, lyží apod.